Emocionuese; Çfarë bëri Mevlani që Bora, Antonela, Shkëlqimi të shpërthenin në lot - Përputhen 7 Maj

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on HRhave Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komentari

 1. Zejko Jovanovic

  Zejko JovanovicPrije 10 dana

  Ledijana esht dhelper dinake shum femer me provoi ne fjalen e pist

 2. trp prosime

  trp prosimePrije 18 dana

  Po ter fajet i ka ledijana edhe mo ja mban doren mevlanit

 3. Remzije Trshani

  Remzije TrshaniPrije 19 dana

  Oj ledijana Kur nuk ja don nanen Shka pi mashtron po djalin Nuk ka vy me hy ne Ket program Ki mi ra pishman te ka ardh fati po je tuj mshu shkelum Po ki me Vujt tan jeten e nuk ki mu ba rahat me asnji

 4. Sopi Ridvan

  Sopi RidvanPrije 20 dana

  Krejt në rregull rrespect po të ishte e sakt po si ste erdhi turp mor burr me bo ket serial turqve per like jazek

 5. A B

  A BPrije 24 dana

  i vetmi djale qe me pelqen me shume eshte cimi pz e madh je shum i sjellsh edhe shume i perkushtuar ndaj familjes zoti te ruajt familjen vlla,,,

 6. Enver Sadiku

  Enver SadikuPrije 26 dana

  Antonela❤❤❤❤❤❤❤

 7. Enver Sadiku

  Enver SadikuPrije 26 dana

  Atonela je shum e prekshme

 8. wnnalis cioov

  wnnalis cioovPrije 29 dana

  prindit sa nje zot e di😥😥😥😥😥😥

 9. Valdeta Veliu

  Valdeta VeliuPrije 29 dana

  Aristela po aq kg ke moj , e vure balonin grastik

 10. mmpj twod

  mmpj twodPrije mjesec

  Sindi stay strong Tetova is with you Sindi & Blerim :)

 11. erion leo

  erion leoPrije mjesec

  Kjo eshte nene jo ajo e Antoneles shtrige

 12. sokin jon

  sokin jonPrije mjesec

  O MEVLAN o cun kampion gjithe Shqiperia te rrespekton!bashk me Cimin kan qar gjithe Shqiptaret!ju rujt zoti

 13. wnnalis cioov

  wnnalis cioovPrije 29 dana

  Qit sindin e kisha leqit

 14. Gilles torres

  Gilles torresPrije mjesec

  Lol ça mjekrash si nga mesjeta, njëri më i shpifur se tjetra , meshkujt parukerie, ju muren ne qafe telenovelat Turke, po turqit rruhen vetem ne fila dalin si ne mesjet. Ju kopjoni mesjeten, tobe strofulla

 15. Shabaze Istrefaj

  Shabaze IstrefajPrije mjesec

  Shum po na befason Arjan qe je ka ana e Ledianes Mevlani asht shum djal i mir dhe korekt e Lediana asht konfuze e fslco Mevlani ka nervat e kalit e durimin pa kufi prandaj Arjan shum gabim nga ana juaj qe e mbron Ledianen

 16. mmpj twod

  mmpj twodPrije mjesec

  Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk

 17. Lazer Isufi

  Lazer IsufiPrije mjesec

  Jo

 18. sokin jon

  sokin jonPrije mjesec

  Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!

 19. Laura Behari

  Laura BehariPrije mjesec

  Ok kjo ledjana daahka dal aktorja me e madhe ketu

 20. BISHA BOSI

  BISHA BOSIPrije mjesec

  ledjana mu me dukesh si gjarper, e pabes...me fal nqs e kam gabim

 21. HALIL VELIJA

  HALIL VELIJAPrije mjesec

  😭😭😭😭😭😭respektoni prindrit kush i ka gjall se vertet une dhe gjith ato qe si kan prindrit na mungojn 😭😭😭😭

 22. abbsnn cose

  abbsnn cosePrije mjesec

  Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

 23. Flora Marku

  Flora MarkuPrije mjesec

  O Aristela o lop se ti bsn muuuu

 24. wnnalis cioov

  wnnalis cioovPrije mjesec

  Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

 25. Anxhela Sinani

  Anxhela SinaniPrije mjesec

  😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢

 26. Sara Arapi

  Sara ArapiPrije mjesec

  Bora te te lutem nuk je aq e famshme dhe Lediana e tha 1000000 her qe nuk ka koh per takime

 27. Klaus Leka

  Klaus LekaPrije mjesec

  Po hiqeni ate Sindin aman se po na can veshet gerr gerr ajo femra virgjer ajo

 28. Lulzim Shaqiri

  Lulzim ShaqiriPrije mjesec

  Per zoten lediana behet shum e dyshimt si duket nuk do te ket asgje mes saj dhe Mevlanit

 29. Sara Arapi

  Sara ArapiPrije mjesec

  E shkreta Sidi qe I duron ata se ne punen time do e kish kput turn nje dack nga I pari deri I fudit

 30. Xhevdet Temaj

  Xhevdet TemajPrije mjesec

  Fjalimi mevlanit po ta kputka shpirtin

 31. Kronii Arifii

  Kronii ArifiiPrije mjesec

  Qit sindin e kisha leqit

 32. Naim Ujku

  Naim UjkuPrije mjesec

  Sa shume nxitohesh mos sindi bohhhh

 33. Toni Xhemali

  Toni XhemaliPrije mjesec

  Ore arjan po pse more esht e mbyll ledjana para kamerave po nese do ishte ashtu zdo kishe harrdh ktu ne kte progam po leri kto pordht e,saj me gjith ate femer vk

 34. Fortesa Hoti

  Fortesa HotiPrije mjesec

  Kjo Ledijana i ka plotcuar senet e veta që i kishte për qëllim, fama ju be e bëri ëndrrën e saj realit, tani ska me dobi nga Mevlani kjo është dhe ska tjetër.

 35. Lala Loko

  Lala LokoPrije mjesec

  Kjo eshte KURTH kunder Ledianes !!! Shum njerz Te poshter!!!!

 36. Lala Loko

  Lala LokoPrije mjesec

  Sa e poshter eshte Bora nuk e len me fol ledianen edhe qe mevlani nuk i del krah ledianes e kallxon vetin qe nuk osht real edhe vetem mashtron

 37. Erzan Qejvani

  Erzan QejvaniPrije mjesec

  Ooo lotet e cimi ma keputi shpirtin 😭 mos te lent zoti pa nenen dhe baben 3🙏

 38. Sefer Knap

  Sefer KnapPrije mjesec

  Sultan e pagujte dashurin tue lujt CIC MIC METE SI HASAN KRCELI.

 39. Kica Nebi

  Kica NebiPrije mjesec

  Like kush mendon se ledianes I ka dal I dashuri nga burgu😂😂 dhe nk Po I jep dum ca te bej tani 🤣🤣🤣

 40. Animore. Ca

  Animore. CaPrije mjesec

  Amaaaaan hice kte idjoten ledjana, trap fare.

 41. Waveruner Al

  Waveruner AlPrije mjesec

  Strong 💪 cimi

 42. Kemi xana

  Kemi xanaPrije mjesec

  Ledjana je si shpirtt sa e zjut je ky mevlani stkupto qeka dem . zdo takim romantik mos e boj shpirtt puqq

 43. Kemi xana

  Kemi xanaPrije mjesec

  Bora ma shpifi per her tpar se mu dukshe si fasad shpirt

 44. fieraku philadelfia

  fieraku philadelfiaPrije mjesec

  O mavlan nuk e kuptoi si ke nerva ta durosh kete ledianen Mevlan lediana o esht idiote ose ka nje hall tjeter te madhe qe sillet kesht

 45. Viola Lena

  Viola LenaPrije mjesec

  Jam un e vetmja qe qesh me lot ne minutin 26:04 kur Princi I kujton Boren se dhe Blerimi po qaaaaan 😂😂😂😂😂

 46. Linda 88

  Linda 88Prije mjesec

  Pse doni te beni show me ledianem LEDIAMA ESHT SHUM OK.

 47. Enkelejda Pjeci

  Enkelejda PjeciPrije mjesec

  Ore mevlan po gjej more nje vajze flori por vete dhe per nenen tende se je flori dhe vet

 48. Florie Hashani

  Florie HashaniPrije mjesec

  Mevlani meriton nje vajz te singjert jo si puna Ledjanes👹

 49. Mishtaku Eterinda

  Mishtaku EterindaPrije mjesec

  O bora qetsohu moj se rregullat e juaja i dim shume mire sapo ta tha ka rene dakort me olsen qe takimet jane mbyllur mes ledianes dhe mevlanit. Dhe juve ju iku cifti tjeter tani ja ngecni takimet ledianes. Si pelqeni te vertetat ju pelqeni furcat

 50. Blind Blind

  Blind BlindPrije mjesec

  Pas gjith ketyre puntatave te emisionit pyetja lind. Me mir shqiptare per te kaluar jeten apo te huaj

 51. Claudio Hysi

  Claudio HysiPrije mjesec

  Ledjana esht njeriu me fallso fake ne emisjon . Njeri urith e fshehur .

 52. virusi1987

  virusi1987Prije mjesec

  i paska dal burgaxhiu nga burgu ledjanes hahahahahaa

 53. Rudina Sula

  Rudina SulaPrije mjesec

  Sa ulet kjo femer lediana

 54. Mr. Dree

  Mr. DreePrije mjesec

  Vje ne emision dashurie me kamera dhe zdon te ben asgje para kamerave.Te pshursha logjiken

 55. Eleni Hakarepi

  Eleni HakarepiPrije mjesec

  Kur je ne kurbet e kupton shum me mire vleren e prinderit e kupton sesa vlen prania e tyre pran teje e kupton sa vlen aroma e nenes e kupton sa vler ka vetem nje fjale e saj jemi krenar per prinderit tane dhe duam qe ti bejm krenar dhe ata per ne lutemi te jene mire zoti I bekoft te gjithe prinderit dhe zoti bekoft dhe ne te kthehemi pran tyre perseri 🙏😭

 56. Mondi Mimoza

  Mondi MimozaPrije mjesec

  Mevlan je nje djal i shkelqyer te uroj gjith lumturin e botes sepse e meriton vertet 👑💎

 57. John Leonin

  John LeoninPrije mjesec

  ishalla del sindi edhe s vjen ma nuk durohet ma aty tu bertit. edhe aristela ishalla del .prune naj konkurent t ri aman

 58. sposami.special Events & Decoration

  sposami.special Events & DecorationPrije mjesec

  qenke rehat BORA ! Thjesht nuk do te ekspozohet para kamerave

 59. Kingari nice

  Kingari nicePrije mjesec

  Ledjana hiqi nga fjalori fjalet ktij dhe ksaj duke ju referuar personave qe i ke vetem 20 cm larg.Perdor emra moj vajze se dukesh shume e paedukuar keshtu!

 60. Gonn Berd

  Gonn BerdPrije mjesec

  LeDiana e acaruar ne pergjigje ngase eshte fake

 61. Mimo Mimo0071

  Mimo Mimo0071Prije mjesec

  Te lumt mevlan moment renqethes dhe un jam larg familjes😥😥

 62. Mistrec Berati

  Mistrec BeratiPrije mjesec

  Perse o njerz i beni dislike pse sju plq emisioni skgj po per Nenat qe u derdhen gjthato lote

 63. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZIPrije mjesec

  hrhave.info/mate/haeHrKmkjbB_3Hk/video.html

 64. Production BY IDRIZ IDRIZI

  Production BY IDRIZ IDRIZIPrije mjesec

  hrhave.info/mate/haeHrKmkjbB_3Hk/video.html

 65. elsa zeqiri

  elsa zeqiriPrije mjesec

  Kjo lediana esht fake falco

 66. Terramare

  TerramarePrije mjesec

  i ka then ke von balone. po vk esh e padurueshme kur fillon bertet

 67. Terramare

  TerramarePrije mjesec

  po ik se na ke ca trapin gjith kto koh i pllom per mi toke. ik se bijm rehat

 68. Marjana Dedndreaj

  Marjana DedndreajPrije mjesec

  Lediana aktore e madhe po dalin fjalët që të kam than Mevlan ( i ka ba lekët me( media ) Lediana se do të mbaj të dashurin që ka në burg në Belgjikë.

 69. Marjana Dedndreaj

  Marjana DedndreajPrije mjesec

  Respekt X Qimin

 70. Gurra Mozaik

  Gurra MozaikPrije mjesec

  Kjo Aristela shume pa lidhje ,

 71. Fabjan Durres

  Fabjan DurresPrije mjesec

  Zot kto femrat pa pik ndjenjë as një pik loti çunat qanin gocat hiç as se kuptuan as e dëgjuan historin një zot e di Mevlan Çimi jeni me te miret

 72. Flori Shkembi

  Flori ShkembiPrije mjesec

  Fjala Nene eshte gjithcka eshte ajo qe na mbron na edukon na fal dashuri qe fal cdo gabim ❤️❤️faleminderit nene ❤️❤️ duaini nenat respektoini ❤️❤️

 73. regi bici

  regi biciPrije mjesec

  te rujt zoti ty the nonen tate

 74. Mimoza Peto

  Mimoza PetoPrije mjesec

  Moj aristela gape syt dhe ti moj mbulo shalet aty lope ke trup si balen ik shikohu ne passqyr moj

 75. Ermela Luti

  Ermela LutiPrije mjesec

  Qe ledjana ste do, sdo men por qe mevlani tmos I kuptoj ala, ca bo o shok mblidh menjen mos le kent me tmar per budalla. I ke aq experience besoj mos me u be lolo

 76. Linda Kurtaj

  Linda KurtajPrije mjesec

  Edhe mua me bet me lot per bes 👋🏼jo veq ju aty ne studjo

 77. Gostivar Gv

  Gostivar GvPrije mjesec

  Ledijana ka drejt nuk ka nevoj ne publik ti bej gjitha ajo esht vajz e moralshme ka familje te ndershme qe nuk duron gjeja te pista qe doni ju si emision

 78. Linda Kurtaj

  Linda KurtajPrije mjesec

  Cimi shum mu dhimt shum Djal i mir Zoti e Bekoft me nje Nuse te bukur dhe dasht Zoti dhe e beft te lumtur 🤴🏻🥰🙏🏼Paqt Jet perplot Dashuri pa vujtje

 79. E Kurti

  E KurtiPrije mjesec

  ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. vetem Krishti fal mëkatet sepse pagoi vet çmimin e paudhesine tonë duke u treguar i shenjtë në drejtësi, ashtu siç Zoti është. .. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël

 80. E Kurti

  E KurtiPrije mjesec

  ti tradhtar qe te kanë nderru fenë turqit.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1000 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël.. Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. Krishti eshte i vetëmi qe të fal mëkatet sepse pagoi vet paudhesine tone duke u treguar i shenjtë në drejtësi qe nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine, ashtu siç Zoti është.. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. ndryshe pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i shpikur nga demoni i pedofi*it në shpellë i panjohur deri vitet 700.. Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. Mos beso gënjeshtra se tani jeni të lirë.. lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab..dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para.. janë në Bibliotekën ose Bibël

 81. Linda Kurtaj

  Linda KurtajPrije mjesec

  Qofsh i Bekuar mga Zoti Mevlan dhe u Trashigofshi me Ledjanen💞🤴🏻👸🏻 dunani njeri tjetrin pa kushte dhe shijone gjdo dit sa ma bukur me mbar Familijen Lum Nena qe te ka Mevlan☀️👏☀️👋🏼Pershendetje nga Zvicrra Nese nuk shkon me Ledjanen Zoti te ndihmoft ta gjesh ate qe te ben te Lumtur ty Mevlan sepse e meriton 🙏🏼☀️🙏🏼☀️🙏🏼☀️Hallall te qoft

 82. Celik Alla

  Celik AllaPrije mjesec

  Ledjana pret t dashurin ce ka n burggg hajt papar ce lozz kjo

 83. Djgimi Ohhh

  Djgimi OhhhPrije mjesec

  Antonela tu lexu komplimentet e saj hahahahahha poezi poezi

 84. luljaviolet

  luljavioletPrije mjesec

  Më vjen keq për të gjithë ata që kanë besuar në lidhjen Mevlan Lediana, sepse kurrë nuk besova në të, për vet faktin se jnë femër që të do nuk e nis lidhjen me dy mëndje gjithë kohën. Lediana është shumë femër egoiste dhe pa moral, sepse me moral nuk kuptojmë vetëm njerëz që tradhëtojnë, por që luajnë nga mëngjesi në darkë me ndjenjat e tjetrit dhe ajo e ka bërë këtë me Mevlanin. Zoti ia faltë shpirtin për dhimbjen që i shkaktoi Mevlanit. Dhe dicka tjetër, mundohuni të kuptoni lotët e Mevlanit, i cili nuk qau për nënën e tij apo për të gjetur mbështetjen tuaj, por sepse ISHTE MBUSHUR nga sjellja e padrejtë e Ledianës.

 85. Rosy Apple Kitchen

  Rosy Apple KitchenPrije mjesec

  Wow shume e sakt

 86. Francesko Beqiri

  Francesko BeqiriPrije mjesec

  Sa mir qe na keni ber bllok ne instagram ram qetsi 🤣

 87. Bedrije Breshka

  Bedrije BreshkaPrije mjesec

  Lediana bon si engjull e pa prekur

 88. Alrexh Rexxx

  Alrexh RexxxPrije mjesec

  Nuk edi por bora ka fillu tme pelqej

 89. Dea Asllani

  Dea AsllaniPrije mjesec

  E shihni sa fake esht emisoni , kur ishte ne at koh qe e zgjodhen mevlanin edhe Lediana edhe Antonela , produksioni nuk pranoj sepse sben 2 vajza per 1 jav 1 takim me 1 djal, ndersa tash per Cimin pranojn.

 90. Arjan Canaliaj

  Arjan CanaliajPrije mjesec

  I pari ne shqiperi me 5 miljon subskride VINCENZO 🇦🇱

 91. Arjan Canaliaj

  Arjan CanaliajPrije mjesec

  Me shm klikime ka vincezo se ju

 92. Life if beautiful For you page

  Life if beautiful For you pagePrije mjesec

  😓😓😓

 93. Samile Mazreku

  Samile MazrekuPrije mjesec

  Po o bora o mute ndryshe o para kamerav ndryshe kur ska kamera o biq sa veshtir e ke me kuptu sepse ti je mesua para kamerave kuder

 94. Darius bezati

  Darius bezatiPrije mjesec

  Lediana na hape barkun po na vjen per te vjell me ato qe po thua.je shume acaruse .Ti nuk di se ku je e ca thua,nuk bie dakort as me trurin tend.🥵🥵

 95. Rosy Apple Kitchen

  Rosy Apple KitchenPrije mjesec

  Prz kur bejn femerat keshtu zakonisht kan dike tjeter

 96. Darius bezati

  Darius bezatiPrije mjesec

  Nuk e kuptoj pse ke vajtur ne ate program kur qenke kaq e mbyllur e nuk do te ekspozohesh.Fallsitet i gjall jeeeeeeeeeeee.po ku ka ze nuk eshte pa gje i thuhet nje fjalet ,dhe ketu ben pjese Ti 😤🤮 .

 97. remi kamini

  remi kaminiPrije mjesec

  Kjo Aristela si Jogurt disi...Ndersa Sindi si Shakira ma e mira,ksaj Antoneles ja kisha dhan nje shkop me i ruajtur Lopet e madhe kishin pas frik Lopet te ikin nga kjo,ndersa Olen e kisha shti me pastru WC se i shkon pershtati....

 98. E M

  E MPrije mjesec

  Oi Olsa oi kuder e poshtert dy fytyrshe u mundove ta poshterosh Ledianen veq se nuk vazhdoi ta luan lojen tyy,po ti e ke ditur per te gjith qfar bejn jashta kamerave,per Tean per Anen per Antonelen Melisen dhe tashi mundohesh te na mashtrosh kinse ne jemi te drejt dhe nxore keq ledianen kurse ne te gjith e dim qe edhe ajo ka ber ate qfar i ke then ti,po ashtu ate qe i deshiron ti jau fshin edhe nishanet neper faqe gjithqka mundohesh te besh te mundur per sa klikime.....dhe i ben edhe opinionista.

 99. adrian zocker

  adrian zockerPrije mjesec

  Oj antonela brravo se poti shohim lotet tiki dhimt per. mevlanin shum

 100. adrian zocker

  adrian zockerPrije mjesec

  Se ledjana kurripik se mepakan ti memevlanin sekishelan qeshtu paeqecu pomore mevlan salotin edderdh eshum upermallove ledjana. kurrqysh sveproj perty

 101. nsjznhs hsuznhz

  nsjznhs hsuznhzPrije mjesec

  Kjo Lediana shum fallco ...as vet nuk e din çfar kerkon

 102. Animal World

  Animal WorldPrije mjesec

  Mos kliko ne linkun me posht: hrhave.info/mate/Xaesm6pqfpOGzYE/video.html

 103. Animal World

  Animal WorldPrije mjesec

  hrhave.info/mate/Xaesm6pqfpOGzYE/video.html

 104. Ti Ti

  Ti TiPrije mjesec

  Lediana fallco krejt

 105. Ola Harizi

  Ola HariziPrije mjesec

  Dolen dhe skenaret. I nxori bora vet. Emision i shpifur harxhojm ne kohen pas ktyre.

 106. flora Hashani

  flora HashaniPrije mjesec

  Spo kuptoj si Mevlani se kupton fallcitetin e Ledijanes ??

 107. Besarta ajeti

  Besarta ajetiPrije mjesec

  Ledjana patjeter duhet me than qe e don mevlanin perderisa as mevlani nuk thot per ledjanen qe e don po vetem e kam pelqimin per ledjanen 🤔🤔🤔 🙄🙄🙄

 108. Itapsh 1

  Itapsh 1Prije mjesec

  Princi shume i kote

 109. Liria Prizrenit

  Liria PrizrenitPrije mjesec

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎